O Jartom Magazyny i hale produkcyjne III Konferencja JARTOM

 
 
Lokalizacja


THE WESTIN WARSAW HOTEL   ★★★★★

 

ul. Al. Jana Pawla II 21, Warszawa
Ponad 700 mkw powierzchni nowoczesnego hotelu The Westin Warsaw będzie oddane do wykorzystania przez Uczestników Konferencji.


Hotel mieści się w ścisłym centrum Warszawy. To miejsce, które w idealnych proporcjach łączy elegancję i klasyczny styl wystroju wnętrz z najnowocześniejszym wyposażeniem oraz bogactwem form aranżacji przestrzeni. Piękne otoczenie, eleganckie wnętrza, urok nocnej panoramy Warszawy, wyśmienita kuchnia - to wszystko pozwoli uczestnikom Konferencji poprowadzić biznesowe interesy na najwyższym poziomie.

Hotel The Westin Warsaw należy do sieci hoteli Marriott.

Hotel The Westin Warsaw jest doskonale usytuowany w biznesowym centrum Warszawy, kilka kroków od Pałacu Kultury i Nauki, centrum handlowego Złote Tarasy oraz Ronda ONZ i stacji metra linii M2.

Hotel The Westin Warsaw w Warszawie przygotował dla Uczestników Konferencji SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ NA NOCLEG!  Zapraszamy i udostępniamy Wam link do strony hotelu https://www.westin.pl//

 
Organizator Konferencji - JARTOM REAL ESTATE


Jartom Real Estate to wiodąca firma doradcza o ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości magazynowych.

Od 1992 roku specjalizujemy się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Wszyscy nasi doradcy to prawdziwi profesjonaliści, z niezbędną wiedzą i doświadczeniem - pomogą w negocjacjach, sprostają każdym proceduralnym i formalnym wyzwaniom.
 
Doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy w finalizacji transakcji a w naszej ofercie znajdziesz magazyny dla różnych dziedzin przemysłu, produkcji czy handlu. 

Biuro Organizatora:

JARTOM REAL ESTATE
ul. Kopernika 30, 00-336 Warszawa
NIP: 527-015-66-77, REGON: 010826614    
Konto w PeKaO S.A. IV O/Warszawa 
27124010531111000004424927[/column]


 
Patronat Honorowy poprzedniej edycji Konferencji 

Uczestnicy poprzedniej edycji Konferencji


 
Partnerzy poprzedniej edycji Konferencji 
Zostań Partnerem Zobacz program Zdobądź bilet
Klienci JARTOM Real Estate

Jesteś, byłeś lub chcesz być Klientem JARTOM? Zaproszenie do udziału w Konferencji szczególnie kierujemy do Ciebie. Referencje otrzymaliśmy od:


 
Zobacz więcej