O Jartom Magazyny i hale produkcyjne III Konferencja JARTOM

 
 
Lokalizacja


AIRPORT HOTEL OKĘCIE   ★★★★

 

ul. Komitetu Obrony Robotników 24
wcześniejsza nazwa ulicy: 17 stycznia
Warszawa

Ponad 800 mkw powierzchni nowoczesnego hotelu Airport Hotel Okęcie będzie oddane do wykorzystania przez Uczestników Konferencji.


To miejsce, które w idealnych proporcjach łączy elegancję i klasyczny styl wystroju wnętrz z najnowocześniejszym wyposażeniem oraz bogactwem form aranżacji przestrzeni. Piękne otoczenie, eleganckie wnętrza, wyśmienita kuchnia - to wszystko pozwoli uczestnikom Konferencji poprowadzić biznesowe interesy na najwyższym poziomie.


Hotel Airport Hotel Okęcie jest doskonale usytuowany w biznesowej części Warszawy.

Wraz z Hotelem Airport Hotel Okęcie przygotowaliśmy dla Uczestników Konferencji SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ NA NOCLEG!  Zapraszamy.

 
Organizator Konferencji - JARTOM REAL ESTATE


Jartom Real Estate to wiodąca firma doradcza o ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości magazynowych.

Od 1992 roku specjalizujemy się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Wszyscy nasi doradcy to prawdziwi profesjonaliści, z niezbędną wiedzą i doświadczeniem - pomogą w negocjacjach, sprostają każdym proceduralnym i formalnym wyzwaniom.
 
Doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy w finalizacji transakcji a w naszej ofercie znajdziesz magazyny dla różnych dziedzin przemysłu, produkcji czy handlu. 

Biuro Organizatora:

JARTOM REAL ESTATE
ul. Kopernika 30, 00-336 Warszawa
NIP: 527-015-66-77, REGON: 010826614    
Konto w PeKaO S.A. IV O/Warszawa 
27124010531111000004424927[/column]


 
KLIENCI JARTOM REAL ESTATE

Jesteś, byłeś lub chcesz być Klientem JARTOM? Zaproszenie do udziału w Konferencji szczególnie kierujemy do Ciebie. Referencje otrzymaliśmy od: 
Zobacz więcej