O Jartom Magazyny i hale produkcyjne Konferencja logistyczna

 
 
Lokalizacja


THE WESTIN WARSAW HOTEL   ★★★★★

 

ul. Al. Jana Pawla II 21, Warszawa
Ponad 700 mkw powierzchni nowoczesnego hotelu The Westin Warsaw będzie oddane do wykorzystania przez Uczestników Konferencji.


Hotel mieści się w ścisłym centrum Warszawy. To miejsce, które w idealnych proporcjach łączy elegancję i klasyczny styl wystroju wnętrz z najnowocześniejszym wyposażeniem oraz bogactwem form aranżacji przestrzeni. Piękne otoczenie, eleganckie wnętrza, urok nocnej panoramy Warszawy, wyśmienita kuchnia - to wszystko pozwoli uczestnikom Konferencji poprowadzić biznesowe interesy na najwyższym poziomie.

Hotel The Westin Warsaw należy do sieci hoteli Marriott.

Hotel The Westin Warsaw jest doskonale usytuowany w biznesowym centrum Warszawy, kilka kroków od Pałacu Kultury i Nauki, centrum handlowego Złote Tarasy oraz Ronda ONZ i stacji metra linii M2.

Hotel The Westin Warsaw w Warszawie przygotował dla Uczestników Konferencji SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ NA NOCLEG!  Zapraszamy i udostępniamy Wam link do strony hotelu https://www.westin.pl//

 
Organizator Konferencji - JARTOM REAL ESTATE


Jartom Real Estate to wiodąca firma doradcza o ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości magazynowych.

Od 1992 roku specjalizujemy się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Wszyscy nasi doradcy to prawdziwi profesjonaliści, z niezbędną wiedzą i doświadczeniem - pomogą w negocjacjach, sprostają każdym proceduralnym i formalnym wyzwaniom.
 
Doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy w finalizacji transakcji a w naszej ofercie znajdziesz magazyny dla różnych dziedzin przemysłu, produkcji czy handlu. 

Biuro Organizatora:

JARTOM REAL ESTATE
ul. Kopernika 30, 00-336 Warszawa
NIP: 527-015-66-77, REGON: 010826614    
Konto w PeKaO S.A. IV O/Warszawa 
27124010531111000004424927[/column]


 
Patronat Honorowy 

Uczestnicy Konferencji


 
Partnerzy Konferencji 
Zostań Partnerem Zobacz program Zdobądź bilet
Klienci JARTOM Real Estate

Jesteś, byłeś lub chcesz być Klientem JARTOM? Zaproszenie do udziału w Konferencji szczególnie kierujemy do Ciebie. Referencje otrzymaliśmy od:


 
Zobacz więcej